Branża nieruchomości od lat stanowi jedną z bardziej zyskownych, przy jednocześnie niskim poziomie ryzyka. Zainteresowaniem cieszą się zarówno domy czy mieszkania, jak również obiekty użyteczności publicznej i centra magazynowe. Aby skorzystać z hossy na rynku budowlanym, warto zadbać nie tylko o odpowiedni zapas pieniędzy, ale też o fachowe wsparcie firmy działającej od lat na rynku nieruchomości.

Niezależnie od tego, czy działalność na rynku deweloperskim ma być stałym lub dodatkowym źródłem dochodów, należy zadbać o przygotowanie od podstaw. Dobrym pomysłem jest wybranie firmy świadczącej przeglądy budowlane. Warszawa to ogromny i wydaje się, że nienasycony rynek i tu nadal można liczyć na najwyższe profity. Fachowcy, których znajdziesz w RenomaBud, określą dokładne koszty planowanej inwestycji, analizując popyt, miejsce, ceny materiałów budowlanych czy cenę robocizny. Można też liczyć na wsparcie zakresie związanym z marketingiem czy wyborem konkretnego projektu. Początkujący deweloper może też zacząć inwestowanie od rynku wtórnego. Wtedy fachowcy z RenomaBud wykonają przeglądy budowlane, zajmą się remontem, przystosowując starszy budynek do współczesnych standardów. Rolą dewelopera jest więc przede wszystkim szukanie źródeł finansowania z własnych zasobów bądź posiłkowanie się kredytem.

Innym pomysłem na działalność deweloperską jest zakup mieszkań lub domów do remontu w celu ich późniejszego najmu (najlepiej długookresowego). Po wykonaniu prac stały miesięczny dochód będzie więc świetnym i pewnym dodatkiem do pensji. Specjaliści z RenomaBud służą wsparciem przy doborze wyposażenia i materiałów potrzebnych do przeprowadzenia remontu. Po tym ze starannie przygotowaną umową można umówić się z najemcą na odbiór mieszkania. Warszawa to szansa na biznes. Branża deweloperska to nie tylko inwestycje liczone w dziesiątkach milionów złotych, ale też pojedyncze mieszkania na wynajem. I od nich można zacząć działalność na stołecznym rynku nieruchomości.