Nadzory budowlane

KIEROWNIK BUDOWY / INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO

 

Specjaliści z RenomaBud pełnią takie funkcje jak:

Warszawa i jej okolice oraz województwo mazowieckie to teren naszego działania.

 

Firma RenomaBud oferuje pełny nadzór oraz profesjonalną opiekę na Twoją budową. Profesjonalna opieka i sprawdzony kierownik budowy to gwarancja satysfakcji i zadowolenia każdego Klienta. Podstawą oraz wyznacznikiem pełnienia tej funkcji są dla nas obowiązki zapisane w ustawie Prawo Budowlane.

Prowadzimy kompleksowo budowę w zakresie nadzoru nad wykonywanymi czynnościami, zgodności z Prawem budowlanym oraz projektem, jak i zajmujemy się pełną dokumentacją budowy.

 

Naszym celem jest prowadzenie budowy w sposób jak najbardziej dostosowany do oczekiwań inwestora przy zachowaniu wszystkich najwyższych standardów oraz wiedzy technicznej.

 

Współpraca w zakresie kierowania budowa zaczyna się od wspólnej analizy kierownika budowy z inwestorem projektu budowlanego, wyznaczeniu kluczowych elementów podlegających kontroli oraz ustaleniu wspólnego stanowiska działania. Dzięki takiemu podejściu kluczowe monety budowy będą miały właściwy i fachowy nadzór.

 

Kluczowymi głównymi momentami na jakich powinniśmy być to:

 

Kontrole niezbędne są aby możliwe było wykrycie wszelkich nieprawidłowości oraz podjęcie natychmiastowych działań eliminujących wykryte błędy. Takie działania wykluczą wszelkie możliwe problemy w trakcie realizacji budowy jak i po jej zakończeniu w okresie użytkowania.

Koszt pełnienia funkcji Kierownika Budowy domu jednorodzinnego uzależniony jest od wielkości budynku oraz ilości wizyt ustalonej wspólnie z inwestorem.

Zapraszamy do kontaktu wspólnie wynegocjujemy najlepsza cenę.

 

Jako inspektor nadzoru inwestorskiego zadbamy o Twoją budowę kompleksowo, dublowanie kontroli Twojej budowy będzie miało efekt końcowy w przyszłości w postaci długoletniego bezproblemowego użytkowania obiektu budowlanego.

 

Inspektor nadzoru występuje jako fachowy techniczny przedstawiciel inwestora w procesie budowlanym. Kontrola wykonawcy jak i kierownika budowy ma na celu dbanie o interesy inwestora dlatego niezbędnym elementem powinno być przedstawicielstwo takiej osoby na budowie.

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja na całe życie – nie zapomnij zadbać o fachową pomoc w przejściu tego procesu.

Cennik jednorazowych wizyt Inspektora Nadzoru lub wizyty związanej z doradztwem technicznym jest ustalana indywidualnie. Orientacyjna cena wynosi miedzy 200 a 400zł w zależności od rodzaju i zakresu robót, lokalizacji oraz ilości wizyt.

 

Zobacz także: